Automaty Jednoręki Bandyta Na Pieniądze

autor:

Automaty jednoręki bandyta na pieniądze pozwolą Ci zdobyć duże pieniądze bez najmniejszego wysiłku. Dostarczą Ci rozrywkę i pomogą się wzbogacić. Tak, jak pomogły mi.

Zabawa Online

Przyznam, że na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do tego typu rozrywek. Jak słyszałam, że ludzie grają w automaty jednoręki bandyta na pieniądze, uważałam, że są po prostu głupi. Myślałam, że nie mają co robić z kasą i są bezmyślni. No, bo na dobrą sprawę, nigdy nei wiesz czy uda Ci się wygrać, czy nie. Jest pięćdziesiąt procent szans, że się powiedzie. To znaczy, może szans na powodzenie jest więcej, jednak chodzi o to, że albo wygrasz, albo przegrasz. Takie tylko są możliwości. Wygrasz to wygrasz. Przegrasz to przegrasz. Jak przegrasz to nie wygrasz. Jak wygrasz to nie przegrasz. Taki banalny schemat!

Mimo wszystko, ludzie grają. Od zawsze grali i pewnie zawsze już będą grać. A ja tylko się im dziwiłam. Bo zamiast zainwestować pieniądze w coś sensownego, co faktycznie przyniesie nam korzyści, również materialne, to oni trwonią tą kasę i wrzucają ją do głupich automatów. Maszyny hazardowe ją połykają i nigdy, ale to nigdy nie dają gwarancji na to, że wyrzygają Ci ją z powrotem. Już nawet nie mówię tutaj o zysku, ale o samym zwrocie gotówki, którą się zaryzykowało. Bo tym właśnie jest hazard, tym właśnie są automaty jednoręki bandyta na pieniądze: ryzykiem. Są ryzykiem, które niektórzy chcą podjąć. Ryzykiem, od którego inni uciekają. Ryzykiem, na które nie wszyscy mają ochotę.

Granie Bez Depozytu

Pamiętam jak dawniej należałam do grupy osób, która na tego typu rozrywki nie miała najmniejszej ochoty. Pamiętam, jak gardziłam tymi, którzy grali, nawet jeśli udało im się na tym zarobić. Aż w końcu, pewnego dnia, przyjaciel namówił mnie, bym spróbowała. Tym przyjacielem było piwo, wypite w pobliskim pubie. No, może nie jedno konkretne piwo, tylko któreś już z rzędu, które skierowało mnie do toalety. I jak to bywa w śmierdzących pubach, na trasie do kibla stoi coś. Właśnie to coś, czyli automaty jednoręki bandyta na pieniądze. Kolejka była niemiłosiernie długa, jak to bywa w damskim, zatem czas oczekiwania postanowiłam umilić sobie grą. Oczywiście nie wygrałam. Pęcherz cisną mnie coraz bardziej, zatem wkurzyłam się i poszłam do męskiej. Gdy już załatwiłam co miałam załatwić, uznałam, że tak łatwo się nie poddam i głupi automat nie będzie mi zabierać pieniędzy! Zaczęłam grać. I tak skończyłam dopiero, gdy zamykali pub i wyprosili mnie z niego, bo okazało się, że jestem już jedyną klientką. Gram do teraz. Z tą różnicą, że teraz automaty jednoręki bandyta na pieniądze online królują w moim życiu. Sizzling hot, Ultra hot, Book of Ra. Wszystko to i wiele więcej, pozwala mi bawić się i zarabiać!

opublikowano 16/05/2013 7:10

Podobne artykuły